V čekárně se setkáte s vyvolávacím systémem. Jedná se o obdobný systém, jaký se používá v bankách, na úřadech a na poštách. Po příchodu do čekárny si zvolte z menu důvod návštěvy. Buď jdede k lékaři objednaní na určitou hodinu - volíte K lékaři objednaní nebo jdete k lékaři bez objednávky na určitou hodinu - volíte K lékaři neobjednaní. V případě, že jdete za sestrou z důvodu odběru, injekce nebo administrativní záležitosti, volíte K sestře. Poté zasuňte kartičku zdravotní pojišťovny do otvoru v zařízení, systém Vás načte a vytiskne lístek s pořadovým číslem. Až přijdete na řadu budete podle čísla vyvoláni. V případě, že u sebe nemáte kartičku zdravotní pojišťovny, napište si do systému jméno ručně. Lepší je ale zapsání pomocí kartičky, proto je noste u sebe. 

Objednejte se

Náš tým

lékaři

O vaše zdraví se postará náš zkušený tým lékařů a zdravotního personálu.

DSC_0372-2.jpg

MUDr. Zbyněk Luňáček

Vedoucí lékař zdravotnického zařízení
Všeobecný praktický lékař

DSC_0370-2.png

MUDr. Jan Špičák

Všeobecný praktický lékař

zdravotní sestry

DSC_0367-2.jpg

Monika Sušková

Zdravotní sestra

DSC_0365-2.jpg

Pavlína Milková

Zdravotní sestra

Kaťa

Kateřina Pohludková

Zdravotní sestra

Školitelé

Foto já.JPG

Zdeněk Rychetník

Smluvní školitel kurzů první pomoci

Aktuality

 • 31 Led 2021

 • 03 Zář 2020

  Objednávka výpisů z dokumentace

  Spustili jsme formulář objednávek výpisů z dokumentace. Když budete potřebovat výpis ze své zdravotní dokumentace za účelem provedení pracovnělékařské prohlídky smluvním firemním lékařem, tak si do fomuláře zadáte požadované údaje a výpis budete mít druhý den připravený k vyzvednutí v ordinaci za platbu 200 Kč. Spolu s výpisem dostanete i příjmový doklad pro zaměstnavatele.

  3.9.2020 vložil MUDr. Zbyněk Luňáček

 • 01 Zář 2020

  Objednávka e-receptu

  V případě potřeby zaslání e-receptu netelefonujte do ordinace. Použijte objednávkový formulář, který naleznete na těchto webových stránkách. Děkujeme za spolupráci.

Archív