OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

O nás

MUDr. Zbyněk Luňáček poskytuje zdravotní péči jako praktický lékař pro dospělé ve Frýdlantu nad Ostravicí od roku 1995. V roce 1997 přebral praxi od svého předchůdce MUDr. Josefa Marka a od té doby působí v ordinaci na poliklinice RES-REMEDIA v centru Frýdlantu nad Ostravicí. V roce 2013 založil společnost Satvamed s.r.o., která je v poskytovatelem primární zdravotní péče. V současnosti pracují v ordinaci Satvamed dva lékaři a tři zdravotní sestry. Objemem poskytované péče a počtem ošetřených pacientů patříme mezi největší ordinace praktického lékaře v Moravskoslezském kraji.

Prioritou naší práce je poskytování co nejkvalitnější zdravotní péče. Jsme přesvědčeni, že toho cíle dosáhneme lépe v týmu, kde můžeme pracovat efektivněji a komplexněji než jako praxe jednotlivého lékaře. Zároveň chceme udržovat a prohlubovat osobní přístup ke každému pacientovi.

V ordinaci je zaveden objednávkový systém, který umožňuje každému pacientovi objednat se k lékaři na určitou hodinu. Objednat se můžete elektronicky (pouze pro pracovnělékařské prohlídky), telefonicky nebo osobně. Objednání prostřednictvím e-mailu není možné. Od června 2020 je celá ordinační doba na objednávku.

Ordinace Satvamed s.r.o. je akreditovaným výukovým pracovištem a můžete se v ní setkat s mladými lékaři a studenty na praxi nebo se zdravotními sestrami na praxi. S jejich přítomností v ordinaci při Vašem ošetření však nemusíte souhlasit, budeme to akceptovat.

Pokud se Vám náš přístup líbí, jsme rádi. Pokud se Vám cokoli nelíbí, sdělte nám to prosím. Víme, že máme stále co vylepšovat.

kontakt

Adresa

 • Satvamed s. r. o.
  Hlavní 88, 739 11 Frýdlant nad Ostravicí
 • +420 558 616 154
 • info@satvamed.cz

Objednejte se

Náš tým

lékaři

O vaše zdraví se postará náš zkušený tým lékařů a zdravotního personálu.

DSC_0372-2.jpg

MUDr. Zbyněk Luňáček

Vedoucí lékař zdravotnického zařízení.
Všeobecný praktický lékař.

DSC_0370-2.png

MUDr. Jan Špičák

Všeobecný praktický lékař.

zdravotní sestry

DSC_0367-2.jpg

Monika Sušková

Zdravotní sestra

DSC_0365-2.jpg

Pavlína Milková

Zdravotní sestra

Školitelé

Foto já.JPG

Zdeněk Rychetník

Smluvní školitel kurzů první pomoci

Aktuality

 • 06 Zář 2020

  Očkování proti chřipce

  Od pondělí 21.9.2020 očkujeme proti chřipce. K každému očkování se prosím objednávejte u sestry. 

  6.9.2020 vložil MUDr. Zbyněk Luňáček

 • 03 Zář 2020

  Objednávka výpisů z dokumentace

  Spustili jsme formulář objednávek výpisů z dokumentace. Když budete potřebovat výpis ze své zdravotní dokumentace za účelem provedení pracovnělékařské prohlídky smluvním firemním lékařem, tak si do fomuláře zadáte požadované údaje a výpis budete mít druhý den připravený k vyzvednutí v ordinaci za platbu 200 Kč. Spolu s výpisem dostanete i příjmový doklad pro zaměstnavatele.

  3.9.2020 vložil MUDr. Zbyněk Luňáček

 • 01 Zář 2020

  Objednávka e-receptu

  V případě potřeby zaslání e-receptu netelefonujte do ordinace. Použijte objednávkový formulář, který naleznete na těchto webových stránkách. Děkujeme za spolupráci.

 • 01 Zář 2020

  Nové webové stránky

  1.9.2020 jsme spustili novou verzi webových stránek. Jejich součástí je i formulář k objednávání e-receptů trvalé medikace a nový objednávací systém pracovnělékařských prohlídek.

archív