MUDr. Zbyněk Luňáček poskytuje zdravotní péči jako praktický lékař pro dospělé ve Frýdlantu nad Ostravicí od roku 1995. V roce 1997 přebral praxi od svého předchůdce MUDr. Josefa Marka a od té doby působí v ordinaci na poliklinice RES-REMEDIA v centru Frýdlantu nad Ostravicí. V roce 2013 založil společnost Satvamed s.r.o., která je v poskytovatelem primární zdravotní péče. V současnosti pracují v ordinaci Satvamed dva lékaři a tři zdravotní sestry. Objemem poskytované péče a počtem ošetřených pacientů patříme mezi největší ordinace praktického lékaře v Moravskoslezském kraji.

Prioritou naší práce je poskytování co nejkvalitnější zdravotní péče. Jsme přesvědčeni, že toho cíle dosáhneme lépe v týmu, kde můžeme pracovat efektivněji a komplexněji než jako praxe jednotlivého lékaře. Zároveň chceme udržovat a prohlubovat osobní přístup ke každému pacientovi.

V ordinaci je zaveden objednávkový systém, který umožňuje každému pacientovi objednat se k lékaři na určitou hodinu. Objednat se můžete telefonicky nebo osobně. Objednání prostřednictvím e-mailu není možné. V případě, že chce navštívit ordinaci bez objednání, jsou k tomu určeny vždy první dvě hodiny dopolední ordinace. Když pacient přijde v době pro objednané a potřebuje ošetření, samozřejmě, že bude ošetřen, ale musí počítat s delší čekací dobou. Prosím pacienty, aby možnost objednání aktivně využívali. Při objednání si také můžete domluvit, kterým z lékařů ordinace si přejete být ošetřeni.

Ordinace Satvamed s.r.o. je akreditovaným výukovým pracovištem a můžete se v ní setkat s mladými lékaři a studenty na praxi nebo se zdravotními sestrami na praxi. S jejich přítomností v ordinaci při Vašem ošetření však nemusíte souhlasit, budeme to akceptovat.

Pokud se Vám náš přístup líbí, jsme rádi. Pokud se Vám cokoli nelíbí, sdělte nám to prosím. Víme, že máme stále co vylepšovat.

 

 

 

 


Kontakt

Satvamed s.r.o.
Hlavní 88, Frýdlant nad Ostravicí, 739 11
558616154